neděle 11. října 2015

VALENCIA (PHOTO) DIARIES #13Krásné pondělí!
Už je to nějaký ten pátek co jsem přidávala poslední photodiary a za poslední týdny se mi nashromáždily spousty fotek, o které by byla škoda se s Vámi nepodělit. Varování! Pokud máte právě hlad, raději nepokračujte ve čtení, jelikož zastávám hlavní roli foodbloggera, točí se velká většina fotek právě kolem jídla :D Vy, co mě sleduje na Instagramu (@lucc_i), již zřejmě víte, že jsem měla minulý týden na návštěvě ve Valencii mamku. Užívaly jsme si památek, dobrého jídla a samozřejmě pláže.

//

Beautiful Monday!
It's been a while since I've posted last photodiary. In last weeks I've took so much pictures that it would be a pity not to share them with you. Warning! If you are hungry, for your own good don't continue reading, since my main my main role is to be a foodblogger here, the most of the pictures are about food. You, who are following me on Instagram (@lucc_i) might have known that last week I had my mom on visit here in Valencia. We were enjoying the city, good food and of course beach!Jak jinak začít den než pořádnou snídaní! // The best way to start the day!
(
Recept na mou oblíbenou ovesnou kaši. // Recipe for my favorite oatmeal - here )Ano, snažím se číst knížky ve španělštině, už druhou :) // Trying to read books in Spanish, this is the second one :)
Mercado Central:)

Nen nej nejlepší úprava krevet co jsem kdy měla!!! Až budu dělat příště, vše nafotím a bude opět receptový článek, to si zkrátka musíte udělat! // The best  praws I've ever had, next time I'll take pictures and write recipe post about it, you just must to try them!


Taky snídám i něco jiného než ovesné ;) // Im not eating just oatmeals for breakfast ;)

Květen a první koupačka! // May and for the first time in the sea!Výborná paella v Albufeře // Delicious paella in Albufera


Čerstvá rybička z trhu // Fresh fish from Mercado Central

Po tomto posledním 'užívacím týdnu' je třeba se opět vrátit do formy! // After this last week I must get back the form!
Líbil se Vám dnešní článek? Jaký by měl být ten příští? :) Dejte mi vědět do komentářů.
Mějte úspěšný týden :)
//
Did you like today's post? About what should be the next one? :) Let me know in comments below.
Have a successful week :) 

Žádné komentáře:

Okomentovat